Busing Information

GREYSTONE SCHOOL AS OF 10-7-19

Bus: 10
8:11 am DOUGLAS AV No Intersection
8:11 am DOUGLAS AV @ HAWTHORNE PL
8:16 am WOODWARD RD @ ROSNER AV
8:19 am LEXINGTON @ DOUGLAS
8:24 am WOODBINE ST @ SHERMAN AV
8:29 am MARILYN DR @ ANGELA CT
8:31 am SUNSET AV @ BOURNE AV
8:37 am CENTRAL AV @ GREENFIELD AV
8:40 am SMITH ST @ MCARTHUR DR
8:43 am BROWN AV @ MURIEL AV
8:46 am LOCUST AV @ BOURNE AV
8:50 am GREYSTONE ELEMENTARY SCHOOL
3:15 pm GREYSTONE ELEMENTARY SCHOOL
3:19 pm SMITH ST @ MCARTHUR DR
3:22 pm GREENFIELD AV @ CENTRAL AV
3:31 pm DOUGLAS AV @ HAWTHORNE PL
3:36 pm WOODWARD RD @ ROSNER AV
3:40 pm LEXINGTON @ DOUGLAS
3:44 pm WOODBINE ST @ SHERMAN AV
3:49 pm MARILYN DR @ ANGELA CT
3:51 pm SUNSET AV @ BOURNE AV
3:54 pm BOURNE AV @ LOCUST AV
3:55 pm BROWN AV @ MURIEL AV
Bus: 13
8:27 am METCALF AV@GREENVILLE AV
8:27 am METCALF AV @ FRUIT HILL AV
8:30 am LYMAN AV @ WOONASQUATUCKET AV
8:31 am WOONASQUATUCKET AV @ HUMBERT ST
8:32 am 1 FALCO ST – WAY TO GROW
8:34 am WOONASQUATUCKET AV @ ZIPPORAH ST
8:38 am 55 WATERMAN AVE
8:40 am WATERMAN AV @ GREYSTONE AV
8:50 am GREYSTONE ELEMENTARY SCHOOL
3:15 pm GREYSTONE ELEMENTARY SCHOOL
3:17 pm WATERMAN AV @ GREYSTONE AV
3:29 pm 55 WATERMAN AVE
3:34 pm WOONASQUATUCKET AV @ ZIPPORAH ST
3:36 pm 1 FALCO ST – WAY TO GROW
3:37 pm WOONASQUATUCKET AV @ HUMBERT ST
3:38 pm WOONASQUATUCKET AV @ LYMAN AV
3:41 pm METCALF AV @ FRUIT HILL AV
3:42 pm LYMAN AV @ CLEARMEADOW DR